Marta_Marcysiak

Marta Marcysiak

Taniec w jej życiu pojawił się stosunkowo późno. Początki były trudne. Nieśmiało sama stawiała pierwsze kroki na kursie tańca towarzyskiego. Po długich poszukiwaniach udało się znaleźć dla niej partnera i wtedy zaczęła się ciężka praca! Ale to właśnie ten wysiłek kocha najbardziej!

Taniec w jej życiu pojawił się stosunkowo późno. Początki były trudne. Nieśmiało sama stawiała pierwsze kroki na kursie tańca towarzyskiego. Po długich poszukiwaniach udało się znaleźć dla niej partnera i wtedy zaczęła się ciężka praca! Ale to właśnie ten wysiłek kocha najbardziej! Długie godziny spędzone na parkiecie przynosiły efekty. Zdobyła Mistrza Wielkopolski, później kolejne pierwsze miejsca na ogólnopolskich turniejach tańca, a potem stawała także na podium turniejów międzynarodowych.
Taniec towarzyski przestał jej jednak wystarczać. Marta pragnąc poszerzać swoje umiejętności i umiłowanie do sceny rozpoczęła współpracę z jedną z największych agencji artystycznych w Poznaniu oraz z poznańską rewią. Mogła tam także wykazać się jako choreograf.

Ciężka praca, wyrażanie własnych emocji i przeogromna radość, czyli jednym słowem TANIEC to to co kocha najbardziej!

Ostatnio pracowała jako trener w programie „Taniec z Gwiazdami” i przy spektaklu „Dirty Dancing”.

W studiu prowadzi zajęcia z tańca towarzyskiego.