IMG_1211web

Nabór do Studia Aktorskiego 16-

Z powodu ogromnego zainteresowania zajęciami aktorskimi dla dzieci i młodzieży w

STA 16-, otwieramy nabór do kolejnych grup, które swoje zajęcia rozpoczną już 6 stycznia.

Zainteresowanych prosimy o maila (studio@theart.com.pl).

 

To propozycja Stowarzyszenia The Art, tym razem skierowana do grupy wiekowej poniżej 16 roku życia, a więc do uczniów szkoły podstawowej i gimnazjalnej.

Zajęcia trwają od 6 stycznia do połowy czerwca.

KOSZT

150 zł miesięcznie

 

PROGRAM ZAJĘĆ

Program zajęć teatralnych, został napisany przez aktorkę i pedagoga przeznaczony jest dla osób zarówno uzdolnionych artystycznie (aktorsko, wokalnie, plastycznie) jak i dla tych, którzy nie wierzą we własne możliwości lub z różnych powodów wstydzą się wystąpień na forum (choćby klasowym). Celem projektu jest rozwijanie artystycznych zdolności, ale też predyspozycji osobowościowych, wrażliwości i poczucia piękna w obcowaniu z literaturą, sztuką, muzyką oraz tańcem. Pobudzenie (umiejętności) twórczego myślenia poprzez inspirowanie do działań obszarze sztuki, plastyki muzyki i ruchu pozwoli młodym uczestnikom na wyzwolenie wyobraźni i zachęci ich do wewnętrznego rozwoju.
Zgodnie z założeniami programu zajęcia w Studiu aktorskim16- zostaną podzielone na 4 przedmioty, które poszerzą wiedzę z dziedziny kultury i sztuki, pobudzą do aktywności muzyczno – ruchowej oraz pomogą w przełamywaniu nieśmiałości, wstydu i zahamowań wobec grupy.
Te przedmioty to:
praca nad spektaklem z elementami wymowy,
plastyka teatralna,
piosenka z elementami emisji
taniec
prowadzone przez doświadczonych aktorów i pedagogów.

 

Zakładamy także współpracę z Centrum Sztuki Dziecka, Teatrem Animacji i Teatrem Nowym w Poznaniu, aby poszerzyć nasza ofertę o warsztaty i spotkania z twórcami teatrów dla dzieci i młodzieży. Całość nauki i zabawy zwieńczy pokaz w formie przygotowanego przez uczestników przedstawienia teatralnego.
Zajęcia będą odbywać się w grupach maksymalnie 15 osobowych, podzielonych na

trzy przedziały wiekowe – klasy 1-3, 4-6 oraz gimnazjaliści.

 

KIEDY?

Spotkania odbywać się będą w soboty w godzinach 9:30 – 12:30.