28277233_1771878689544658_4695130817743718871_n

Premiera dyplomu „WIDZOWIE”.

Zapraszamy na najnowszą premierę Studia Aktorskiego STA.
9 marca o godzinie 20:03 odbędzie się premiera spektaklu „Widzowie” w reż. Beniamina Bukowskiego.
Kolejne spektakle 10 marca i 11 marca.
Zaparaszamy!!!
Spektakl bierze udział w 24. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
logo-okwpsw kopia

Nie ma spektaklu bez widza. Widz jest współtwórcą przedstawienia. Czy nie jest zatem tak, że to sam widz może zdecydować, co jest przedstawieniem, przez sam fakt patrzenia?
Zastanawialiście się, jak często to wy jesteście aktorami? Jak często w przestrzeni miasta jesteście podglądani, nawet o tym nie wiedząc?
Staruszki na balkonach. Kelnerka śledząca klientkę restauracji. Dwoje ludzi na placu zabaw przyglądający się dzieciom. Lekarka i pacjent badający się nawzajem. Ksiądz i przewodniczka obserwujący ludzi zgromadzonych w kościele. Kobieta, która czuje się niewidzialna i jej blogowe alter ego.
Misternie splecione historie dwunastu postaci, po obejrzeniu których nie będziecie mieli wątpliwości: wasz spektakl trwa przez cały czas. I nawet nie spodziewacie się, jak wielką macie widownię.
„Widzowie” B.Bukowski
reżyseria: Beniamin Bukowski
scenografia i kostiumy: Natalia Borys
obsada: Małgorzata Kawula, Dominika Konieczna, Malina Goehs, Izabela Zielińska, Sandra Klonowska, Jola Górna, Lidia Święszkowska, Anna Kachel, Valentina Gozzini, Mateusz Eder, Michał Satława, Dawid Zieliński.
Spektakl bierze udział w 24. Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.
projekt plakatu: Joanna Michalczuk