daniel

Daniel Iwanowski

Daniel Iwanowski – Absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu kierunków Edukacja Muzyczna i Dyrygentura Chóralna w klasie dyrygowania prof. Marka Gandeckiego. Swoje wykształcenie zawodowe z tytułem organisty zdobył kończąc Salezjańską Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną im. A. Chlondowskiego w Lutomiersku.
Umiejętności doskonalił na licznych kursach u takich osób jak prof. A. Chorosiński, prof. J. Grubich, M. Dyżewski, prof. J. Hofer czy prof. S. Landale. Brał udział w warsztatach „Emisji głosu dzieci i młodzieży w śpiewie zespołowym” pod okiem dr A. Ticha. Podstawą jego pracy nad emisją głosu jest praca z własnym ciałem.
Od początku swojej samodzielnej działalności artystycznej organizuje warsztaty dla chórów, przeglądy i koncerty muzyki chóralnej, oraz współpracuje z różnymi zespołami wokalnymi w kraju.
Prowadził takie zespoły jak:
Chór Gaudio Personat
Chór Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu
Chór Zamku Kórnickiego „Castellum Cantans”
Chór Wielkopolskiej Izby Lekarskiej
Chóru Ośrodka Kultury w Swarzędzu „Chawerim”
Chór Uniwersytetu przyrodniczego w Poznaniu „Coro da Camera”
Droga doskonalenia swoich umiejętności zaowocowała poszerzeniem swojego warsztatu o dodatkowe elementy takie jak trening rozwoju osobistego, coaching czy hipnoterapię.
Lata doświadczenia w pracy z drugim człowiekiem i łączenie wielu dziedzin pomogły mu wypracować holistyczne podejście do rozwoju, zarówno muzycznego jak i mentalnego.

W studiu prowadzi emisję głosu.