nasze osiągnięcia

Zdobywamy nagrody na festiwalach (Łupta, Pokot, Sopot ).

Jesteśmy nominowani do nagród za innowacyjne projekty (m.in. Orły Kształcenia 2020 i 2021).

Na naszym kanale znajdziecie przykładowe etiudy i seriale, które tworzymy ze środków od UM Poznań.

Projekty zrealizowane przy wsparciu Urzędu Miasta Poznań i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego:

– partnerstwo przy realizacji projektu „Gołębia Inspiruje” realizowanego we współpracy ze Stowarzyszeniem Lepszy Świat w Poznaniu we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w czerwcu 2013 roku,

– zadanie „P_oszukiwania” zrealizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach sierpień – październik 2013 roku.

– zadanie „Pudełka” zrealizowany przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach październik – grudzień 2014 roku.

– zadanie „STArt!” zrealizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach wrzesień – październik 2015 roku.

– zadanie „STArt w teatr” zrealizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach wrzesień – grudzień 2016 roku.

– zadanie „STArtujemy!” zrealizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach marzec – grudzień 2018 roku.

– zadanie „Sztama” zrealizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach marzec – grudzień 2018 roku.

– zadanie „Miasto, ludzie, emocje” zrealizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach wrzesień – grudzień 2018 roku.

– zadanie „Premiera filmu Speed Love”, zrealizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach listopad 2018 roku.

– zadanie „Sezon na STA”, realizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach kwiecień- grudzień 2019 roku.

– zadanie ” STArt w teatr 2″, realizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach kwiecień – grudzień 2019 roku.

– zadanie „Rejestracji spektakli STA”, realizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach maj – czerwiec 2020 roku.

– zadanie „Sezon na STA 2”, realizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach kwiecień- grudzień 2020 roku.

– zadanie „STArtujemy! 2” zrealizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach marzec – grudzień 2020 roku.

– zadanie Premiera filmu „Let`s do the Poznan”, realizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach listopad – grudzień 2020 roku.

– zadanie „STArt w Teatr 3”, realizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach marzec – grudzień 2021 roku. (w trakcie realizacji)

– zadanie „Sezon na STA 3”, realizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach marzec- grudzień 2021 roku. (w trakcie realizacji)

– zadanie „Rejestracji dyplomów STA”, realizowane przez Stowarzyszenie The Art we współpracy z Urzędem Miasta Poznania w miesiącach maj – czerwiec 2021 roku.

Poza zadaniami wykonywanymi z pomocą środków miejskich, Stowarzyszenie zrealizowało do tej pory 40 premier w ciągu 6 lat od powstania Sceny STA. Na naszej scenie wystąpiło ponad 10 niezależnych grup teatralnych.

Poprzez wspieranie (finansowo, logistycznie i lokalowo) projektów artystycznych i spektakli realizowanych przez naszych podopiecznych udało się stworzyć ponad 15 niezależnych projektów studenckich.

Nagraliśmy kilka filmów, które wypełniały widownię widownie znanego poznańskie kina Rialto, Muza i Aula Artis.

Współpracujemy z licznymi ośrodkami w kraju np:

AOIA

Wydaliśmy płytę z piosenkami dla dzieci,

Liczne pokazy na scenach poznańskich to już normalna sprawa, ale co roku wkraczamy agresywnie w kulturalną tkankę Poznania, tworząc serię darmowych pokazów BEZ GRAWITACJI, przyciągającą tłumy.

Głos Wielkopolski

Nasi absolwenci dostają się do teatrów, nagrywają płyty z doskonałą muzyką

I moglibyśmy tak wymieniać bez końca. STA to jakość i niesamowity tygiel talentów. Tu warto być.